Şoförlü Araç Kiralama

 Şoförlü vip araç kiralama; klasik araç kiralama hizmetinin yanı sıra vip aracının kiralandığı süre boyunca şoför hizmeti sağlayan bir paket olarak tanımlanabilir.

Özel günlerde araç kullanamayacağınız veya iş görüşmesine gideceğiniz şehrin yollarını bilmediğiniz bir durum söz konusu olduğunda şoförlü vip araç kiralama ve transfer hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Şoförlü VİP araç kiralama hizmeti; günlük şoför araç kiralama 7/24 temin edilebilir. Şoför hizmeti aracı kiralayan kişinin isteğine bağlıdır. İl ve il dışı arası şoförlü VİP araç kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz. Tüm hizmetleri belirledikten sonra rahatlıkla belirtilen hizmetleri satın alabilirsiniz. Her hizmette olduğu gibi Şoförlü VİP araç kiralamada bazı koşullar bulunur. Ehliyet yaş sınırı gibi koşullar VİP firmaları tarafından belirlenir. İşlemlerin ardından seçtiğin araç ile birlikte profesyonel disiplinli güler yüzlü şoförün sana yönlendirilecektir.

Şoförlü Vip Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

Şoförlü vip araç kiralama fiyatları araçların modeline, aracın kiralanacak gün sayısına veya firmaya göre değişkenlik gösterebilir.

Klasik araç kiralama fiyatları ile şoförlü vip araç kiralama arasında elbette fark vardır. Örneğin şoförlü vip araç kiralamak, hizmet kalitesini üst düzeyde tutmak için bir avantaj sağlamaktadır. Şoförlü vip araç kiralama hizmeti almadan önce aracı kiralayacağınız firmanın indirim zamanlarını takip ederek daha makul olan fiyatlar ile hizmet almanızı sağlayabilirsiniz. Öte yandan yakıt, köprü, otoyol veya özel otoyol ücretleri gibi ekstra harcamalar kim tarafından karşılandığını bilmek gerekir.

Bazı araç kiralama firmaları bu harcamaları müşteriyle anlaşılan fiyata dâhil ederken bazı firmalar ise ekstra ücret olarak sözleşme aşamasında belirtebilir.

Fiyatlar tek yön veya gidiş-dönüş olarak iki farklı seçenek olarak incelenebilir. Elbette tek yön seçeneğinde fiyat gidiş-dönüş seçeneğinden uygun olsa da aracın tekrar dönüş yolu taban alınarak bir fiyat belirlenir. Tüm bu şartlar altında ortalama fiyat belirlenir. Bu nedenle şoförlü vip araç kiralama hizmeti için sabit bir ücret belirlenemez

 Şoförlü Vip Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

– Konfor: Seyahat anında aynı zamanda yapmanız gereken farklı işleriniz olursa şoförlü vip aracımızın konforuyla yapmanız gereken işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

– Emniyet: Lisanslı şoförlerimiz, her türlü trafik ve hava koşullarında gezinmenize ortak olacak deneyime sahiptirler. Üstelik aşina olamadığınız alanlarda nasıl dolaşabileceğinize yardımcı olabilirler. Bilmediğiniz bir şehirde seyahat ederken yolunuzu bulmakta endişelenmenize ve kaygılanmanıza gerek yok şoförlerimiz bu konuda size maksimum ilgi ile yardımcı olacaklardır.

–  Vakit: Özellikle herhangi bir iş seyahatindeyseniz şoförlü vip araç kiralama hizmeti size yolculuk açısından zaman kazandıracaktır. Çünkü gitmeniz gereken yerlere en güvenli ve en hızlı şekilde ulaşmanızın yanı sıra yolculuk esnasında vip aracımızda bulunan konforlu koltuklarda iş görüşmelerinizin notlarının üstünden geçebilir, işlerinizi en iyi ve en hızlı şekilde de halledebilirsiniz.