Hakkımızda

Taşımacılık sektörünün 1990’dan beri değişilmez ismi olan ve Diyarbakır’da bu sektörün öncüsü olan Arin Turizm deneyimli kadrosuyla yıllardır güven ve kaliteyle hizmet vermektedir.

Taşımacılık sektörünü şehrimize getiren ve yıllardır deneyimli kadrosuyla hizmet veren firmamız
güvenilirliğini ve hizmet kalitesini önce değerli müşterilerimizden sonra da kendi kurumsal kimliğine olan bağlılıklarından almaktadır.

Bu sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, deneyimli kadrosu ve müşteri memnuniyetini esas alan yönetim anlayışla geçmişten bugüne kendini sürekli yenileyen firmamız kurumsallaşma çalışmalarıyla da sektörde hep örnek alınan bir şirket haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyeti esaslı hizmet veren şirketimizin en büyük önceliği; müşteri istek ve beklentilerini tespit ederek bu kapsamda uzman kadrosuyla ve sınırların ötesinde ki vizyonuyla yüksek nitelikli memnuniyet esaslı hizmet sunabilmektir.

Toplumumuzdaki gelişmeleri yakından takip edip, çözüm odaklı planlamalarımızla, son model araçlarımız ve işinde uzman deneyimli kaptanlarımızla, konforlu, güvenli ve hızlı bir ulaşım sağlamak adına çalışmalarını yürüten firmamız misyonunda yer alan ilkelere bağlı kalarak
( saygı, dürüstlük, konfor ) sorumluluk anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız; Diyarbakır’da vip araç kiralama, şöförlü vip araç kiralama, vito kiralama,  personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı ve Turizm transfer alanlarında güvenli, konforlu ve sorumluluk sahibi uzman kadromuzla taşıma, servis ve transfer hizmeti sunmaktadır.

Vip Araç Kiralama

Karayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla bölgesel ulaşıma yatırım yapan şirketimiz Diyarbakır Vip transfer, Diyarbakır şehir merkezi ve şehirlerarası geziler, kurumsal toplantılar, kongre, organizasyon, şoförlü araç kiralama ve Diyarbakır minibüs kiralama ile siz değerli misafirlerimize konforlu hizmetler vermektedir.

Şöförlü Vip Araç Kiralama

Özel günlerde araç kullanamayacağınız veya iş görüşmesine gideceğiniz şehrin yollarını bilmediğiniz bir durum söz konusu olduğunda, işinde uzman lisanslı şoförlerimiz, her türlü trafik ve hava koşullarında gezinmenize ortak olacak deneyimle seyahatlerinizi daha kolay ve konforlu hale getirmektedir.
Sizlerde şehirlerarası iş gezilerinde veya havalimanı transfer ulaşımlarında teknolojik donanımlara sahip lüx bir araçla yolculuğu konforlu bir hale getirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunabilecek marka, model ve cinsten oluştan araç filomuzla seyahatlerinizi, toplantılarınızı, ya da kişisel işlerinizi modern, donanımlı, lüx, konforlu ve klimalı araçlarımızla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.
Seyahatlerinizi kolaylaştırmak adına sizlere eşi benzeri olmayan bir yolculuk keyfi sunan ve memnuniyet garantisi veren firmamız yıllardır hizmet kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektedir.